Produkty - Dostawa wody

Woda Żywiec Perła

Helena i Andrzej Pękala - Woda „Żywiec Perła” ujmowana jest w sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Helena i Andrzej Pękala zbudowali tu - w malutkiej górskiej wiosce, rodzinnej Żabnicy, u podnóża góry Prusów - rozlewnię naturalnej górskiej wody źródlanej. Firmę prowadzą razem, wspierając się rodziną oraz specjalistami w zakresie technologii, jakości, marketingu oraz sprzedaży. Wartości, którymi kierują się w życiu - uczciwość, otwartość, dobro - przekładają na codzienne funkcjonowanie swojego biznesu. Sprzedają najlepszą wodę w Polsce i są z niej naprawdę dumni. Istnieje także możliwość regularnej dostawy wody do firm i do domu oraz zakupu dystrybutorów wody we Wrocławiu i okolicach.

Najwyższa jakość

Zapewnienie najwyższej jakości dostarczanej Klientom wody jest dla nas bardzo ważne. Jakość wody Żywiec Perła® jest ściśle kontrolowana na każdym etapie produkcji. Nieustannie monitorujemy skład i czystość wody. Dokładnemu nadzorowi poddawany jest również sam proces rozlewania i butelkowania potwierdzony certyfikatem HACCP. Nasze dystrybutory są higieniczne i ergonomiczne. Nie poprawiamy natury. Skład naszej wody nie jest w najmniejszym stopniu modyfikowany. Woda dostarczana przez nas w dystrybutorach, butlach i butelkach jest dokładnie taka sama, jak ta czerpana z naszych ujęć głębinowych. Wrocław jest miastem, w którym coraz więcej firm i biur decyduje się na dostawę wody dla pracowników. Dystrybutor wody jest rozwiązaniem niezwykle praktycznym, a dzięki funkcji podgrzewania wody, pozwala na obniżenie rachunków za prąd.

W butelkach i w butli

Górska woda źródlana Żywiec Perła rozlewana jest do:

  • butelek o pojemności 0,5 i 1,5 litra,
  • butli o pojemności 18,9 litra.

Oferujemy dostawę wody gazowanej (0.5 i 1.5l) i niegazowanej (każdej pojemności).

Ergonomiczny dystrybutor wody idealnie sprawdzi się w większych, jak i mniejszych firmach czy biurach z Wrocławia (i okolic). To wygodne rozwiązanie nie tylko dla pracowników, ale i Klientów firmy.

Do firmy i do domu

Dostawa wody Żywiec Perła® (na terenie województwa dolnośląskiego) w butlach o pojemności 18,9 litrów to wiele zalet i korzyści:

  • smaczna woda źródlana łatwo dostępna dla domowników albo pracowników firmy czy biura
  • gwarancja świeżości i jakości wody,
  • niższa cena wody w porównaniu z wodą w butelkach,
  • dystrybutor zapewnia stały dostęp do gorącej lub schłodzonej wody,
  • niższe zużycie energii elektrycznej przy korzystaniu z dystrybutora (w porównaniu z czajnikami elektrycznymi).

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!